Úvod > Politika společnosti

Politika společnosti

Společnost V.A.P.K., s.r.o.

Společnost V.A.P.K., s.r.o. byla založena v únoru roku 1995. Sídlo společnosti je v Pustiměři, jeden prodejní sklad společnosti je v Úpici. Předmětem činnosti společnosti je především výroba kouřovodů, kolen kouřovodů , komínových zděří, uhláků a vzduchových výměníků kouřovodů pro domácí i průmyslové použití. Prioritou společnosti je za využití dosavadních zkušeností dosáhnout vysoké úrovně zpracování výrobků, jako předpoklad pro zvládnutí realizací náročných zakázek pro potřeby tuzemského i evropského trhu při zachování veškerých požadavků na bezpečné používání. Společnost se chce v rámci evropské konkurence výrazněji prosadit na trhu za předpokladu dodržení veškerých požadavků náročného zákazníka.

Zvýšené nároky zákazníku v prostředí náročného trhu realizuje firma trvalým důrazem na kvalitu výrobku, poskytovaných služeb, servisu a poradenství.

Kvalita naší práce je závislá i na kvalifikaci pracovníku naší firmy. Dobré jméno organizace je podloženo dlouholetou prací na budování společnosti, založené na poctivém a seriozním jednání se zákazníky.

Systémy managementu kvality (QMS) tvoří integrovaný systém řízení organizace. Vedení společnosti se zavazuje neustále zlepšovat efektivnosti integrovaného systému řízení, především prostřednictvím stanovených cílů a kontrolních mechanizmů.

Oblast řízení kvality

V Pustiměři dne 14/12/2012
 


Pavel Melichar
jednatel společnosti

© 2008 easyboy.cz